Haber

AK Parti Bilecik İl Başkanı Seçim Çalışmaları Kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşlarını Ziyaret Etti

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları çerçevesinde kamu kurum ve kuruluşlarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Bu kapsamda ilk olarak Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve çalışanlarını ziyaret eden heyet, Bilecik’teki mevcut okulların durumu, yapımı devam eden okullar, önümüzdeki dönemde oluşacak derslik ihtiyacının analizi ve yapılacak diğer projeler.

Heyet, AFAD İl Müdürlüğü ve 112 Davet Merkezini ziyaret ederek programına devam etti. AFAD’a yapılan ziyarette, yakın zamanda meydana gelen depremin yaşandığı bölgedeki kurum faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi edinildi. Günde 400 davetiyenin geldiği 112 Davet Merkezini de ziyaret eden heyet, burada yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaret Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile devam etti. Burada da ilde yürütülen faaliyetler hakkında bilgi edinildi ve kurum çalışanları ile istişarelerde bulunuldu.

Milletvekili Halil Eldemir ve Önder Yıldırım ve beraberindeki heyet son olarak Bilecik Orman Müdürlüğü’nü ziyaret ederek ildeki durumu geniş çerçevede değerlendirdi. – BİLECİK

haber-palandoken.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu