Teknoloji

Diablo 4 Destekli AMD Yazılımı: Adrenaline Edition 23.5.2 Çıktı

AMD’nin yaptığı duyuru ile yeni Diablo oyunu çıkmadan önce Diablo 4temeli içeren AMD Yazılımı: Adrenaline Sürümü 23.5.2 oyuncuların indirebileceği hale getirildi. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Diablo IV İncelemesi 


Diablo 4 Boost ile AMD Yazılımı: Adrenaline Edition 23.5.2 Çıktı

AMD bugün, AMD Yazılımı: Adrenaline Edition 23.5.2’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sabah saatlerinde Türkiye’de oyuna açılan Diablo IV için ilk gün bazında yapılan bu sürücü güncellemesi ile oyundaki performans ve kararlılık iyileştirmeleri de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Ek olarak, en son sürücü güncellemesi, en son teknolojileri içeren ve metin açıklamalarına göre saniyeler içinde canlı ve ayrıntılı görüntüler oluşturan açık kaynaklı bir makine öğrenimi olan Stable Diffusion’da daha yüksek performans sunar.

Yeni sürücü güncellemesi ile AMD Radeon RX 7900 XTX grafik kartı, DirectML’nin Microsoft Olive için optimize edilmiş sürümünü ve Stable Diffusion 1.5’i kullanarak önceki sürücüye (23.5.1) göre ortalama 2 kat daha yüksek performans sunuyor.

Radeon RX 7000 Serisi grafik kartları, yapay zeka iş yükleri için optimize edilmiş yapay zeka hızlandırıcılara ve 24 GB’a kadar GDDR6 belleğe sahip birleşik RDNA 3 işlem birimlerine sahiptir ve kullanıcıların büyük yapay zeka modelleriyle çalışmasına olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu