Haber

Fatih Erbakan’ın Tavrı ve Dış Görünüşü Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan bugünlerde siyasetteki atılımları kadar görünüşü ve hali ile de gündemde. 1979 doğumlu olan Erbakan’ın genç yaşına rağmen 60’lı yaşlarında bir siyasetçi gibi davranması ve görünmesi sosyal medya kullanıcılarının özellikle üzerinde durduğu bir konu.

Eski başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, 1 Ocak 1979’da Ankara’da doğdu.

Bu seçim döneminde kurucusu olduğu Yeniden Refah Partisi’yle 1.5 milyondan fazla oy alarak dikkatleri üzerine çeken 44 yaşındaki siyasetçi, buna rağmen dış görünüşüyle ​​bir süredir tartışmaların merkezinde yer alıyor. genç yaşı.

Fatih Erbakan’ın öne eğik duruşu, oldukça ağır hareketleri, mimik ve mimiklerden olabildiğince kaçınması, onu 40’lı yaşlardan çok 60’lı yaşlarda bir siyasetçi gibi gösteriyor.

Seçim meydanlarında ‘genç’ ve ‘dinamik’ olduklarını sık sık vurgulayan Ekrem İmamoğlu ve Ali Babacan gibi siyasetçiler bile Erbakan’dan neredeyse 10 yaş büyük.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 1971, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 1967 doğumlu.

Genç Erbakan’ın eski görünümü özellikle sosyal medyada çok merak edilen bir konu ⬇️

Bazı kullanıcılara göre bu durum Erbakan’a daha ‘olgun’ ve ‘dindar’ bir görünüm kazandırıyor ⬇️

İşin içine mizah katanlar da var ⬇️

Erbakan’ın yaşına pek uymayan dış görünüşü ve hareketleri Ekşi Sözlük ⬇️ gibi popüler platformlarda ele alınan konulardan biri.

Erbakan’ın yakından tanıdığı TikTok’ta bu yürüyüşün ‘edep ve saygı’ üzerine olduğuna dair onlarca görseli bugünlerde görmek mümkün ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu