Haber

Galatasaray’ın 23. Şampiyonluğu

aslan Gençler,

Her zaman söylendiği gibi, hayat gerçekten bir oyun ve başarılı olmak istiyorsanız nasıl oynayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Peki, bu oyunu kimin kurallarına göre oynuyoruz?

Motivasyona, ilhama, rehberliğe, tavsiyeye ihtiyacımız olduğunda nereye döneriz?

Başarı sunulmayan, kazanılan bir şeydir.

Bu sözün aslını çok küçük yaşta Avusturya’da amatör futbol oynamaya başladığımda öğrendim. Oynadığım takımda dokuz numaralı formayı giyiyordum. Bugüne kadar hala dokuzu uğurlu sayım olarak görüyorum. Ağabeyim Atilla da amatör olarak top koşturdu ve 10 numaralı formayı giydi.

Tıpkı sırtlarında 10 numaralı formayı taşıyan futbol devleri Pele, Maradona, Hagi, Messi, Sneijder gibi…

Uzun yıllardır çalışıyorum. Tüm bu yıllar bana birçok zaferin yanı sıra birçok zorluk da verdi. Ama sonunda bu süreçten çok değerli bir şey öğrendim:

Sahip olmaya değer her şey

Bunun için çalışmaya değer!

Emin olun, hiç kimse hayatın zorluklarına karşı bağışık değildir. Ben de hayatın o kadar karanlık göründüğü, içimdeki tutku kıvılcımının, ölüyormuşum gibi hissettiğimde bile derinlere gömüldüğü zamanlardan geçtim. Elbette bu süreçlerden geçerken yanımda olduğunu bildiğim birkaç kıymetli eşya vardı, yoksa zorluklara katlanmak çok zor olurdu.

Ancak en çok huzur ve güç bulduklarımın başında biri geldi:

Galatasaray.

aslan Gençler,

Dünyanın en büyük kadrolarından biri olan Galatasaray’ımız ve ona benim kadar bağlı olan sevgili dostlar ve taraftarlar; tutkuya, kalbe, özveriye, sadakate, yeteneğe ve çalışkanlığa hayran olan herkes için gerçek bir ilham kaynağıdır.

23. GALATASARAY ŞAMPİYONLUĞU KUTLU OLSUN.

heyecan

instagram

Youtube

Facebook

bağlantılı

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarlarının orijinal düşünceleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio’        

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu