Haber

GKN Kargo, Şanlıurfaspor’a da sponsor oldu

Galatasaray’a sponsor olan GKN Kargo, Trendyol 1. Lig’in yeni gruplarından Şanlıurfaspor’a da sponsor oldu.

İmzalanan sözleşme ile GKN Kargo, 2023-2024 sezonunda Şanlıurfaspor takımının iç saha ve Ziraat Türkiye Kupası ön eleme maçlarında formasının her iki kolunda logo bulundurma hakkına sahip oldu. Grup tesislerinde düzenlenen törene Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Hacım İzol, GKN Kargo İdare Meclisi Başkanı Gökhan Akyürek, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kulüp yönetim kurulu, taraftarlar ve gazeteciler katıldı.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Hacım İzol yaptığı konuşmada, “Sağ ve sol kol sponsorluğumuzu aldılar. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Buradan Şanlıurfaspor taraftarlarımıza, derneklerimize, Şanlıurfaspor’u seven tüm seçmenlerimize ve tüm camiamıza başarılar diliyorum. Türkiye’deki Şanlıurfasporlu hemşerilerimiz de GKN Kargo artık Şanlıurfaspor’un kargosu oldu dedi ve bu konuda hassasiyet göstermelerini rica eder, teşekkür ederim.

GKN Kargo İdare Meclisi Başkanı Gökhan Akyürek, “Allah bize dün Galatasaray’ı verdi. Spor Kulüple kol kola sözleşmemizi imzaladık ve bugün Allah nasip etti yine Şanlıurfaspor ile sağ sol kol anlaşmasını imzalıyoruz. Desteğimiz devam edecek” dedi.

Törende Kaymakam Ayhan ve Beyazgül birer konuşma yaparak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Konuşmaların ardından sponsorluk sözleşmesi imzalandı. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu