Yaşam

Mayıs Ayının Son Haftasında FilmBox Ekranlarında 3 TV Prömiyeri

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesindeki lider sinema ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici hikayeleri dünya yıldızlarıyla buluşturan sinemalarıyla ekranlara heyecan ve şölen katıyor.

27-30 Mayıs ortasında birbirinden keyifli 3 sinema, ekran prömiyeri olarak yetecek kadar sinemanın adresi FilmBox ekranlarında bizleri bekliyor.

Harika Köpek Kereste (Timber The Treasure Dog) – 27 Mayıs Cumartesi – Saat: 21:30

Bu sıcacık aile filminin hikayesinde, bir erkek çocuk, en iyi arkadaşı, sempatik ve çok konuşkan bir köpekle birlikte evini ve ailesini kurtarmak için bir çabaya girişir.

Eadweard (Eadweard) – 28 Mayıs Pazar – Saat: 23:20

Sinemanın ilk halinin mucidi Edward James Muggeridge’in hikayesini izleyeceğiz. Birden çok kamera kullanarak çektiği karelerde çektiği ilk hareketli görüntülerle devrim yaratan Eadweard, bir yandan manevi bekçilere direnirken, diğer yandan evliliğini korumak için mücadele ediyor.

Noble (Noble) – 30 Mayıs Salı- Saat: 23:20

Vietnam’da sokak çocuklarını içinde bulundukları koşullardan kurtarmaya çalışan İrlandalı bir kadının gerçek hikayesi ekrana geliyor.

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler kanala seçkin TV platformları KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 13 üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve cep telefonu ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’ın yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarla da kaliteli yapımlar sunmaktadır. FilmBox Extra, yüklü ekranlara aksiyon ve gerilim türündeki sinemaları getiriyor. SPI International kanalları arasında canlı müsabaka heyecanını da sunan dövüş sporları kanalı FightBox, adrenalin sporu müsabakalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı FashionBox.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu