Yaşam

Sinan Akçıl Yeniden Evlenebilir

Sinan Akçıl, evvelki gün “Özgür Aras’la Baş Başa” programına konuk oldu. İki sefer oyuncu Burcu Kıratlı’yla boşanan ve ‘Survivor 2021’ yarışı ile ismini geniş kitlelere duyuran Aleyna Kalaycıoğlu’yla yeni bir aşka yelken açan ünlü müzisyen, özel hayatına dair çarpıcı açılamalarda bulunurken, üçüncü sefer nikâh masasına oturma ihtimalini kıymetlendirdi. Sinan Akçıl tekrar evlenebilir…

“O Hakimin Karşısına Çıkmaya Yüzüm Yok”

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başşehri Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yine bir ortaya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci defa nikâh masasına oturmuştu. Lakin bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

Akçıl, Burcu Kıratlı ile ilgisine üçüncü kere talih vermeyeceğini lisana getirmişti: Bir daha o hakimin karşısına çıkmaya yüzüm yok. Çok hoş bir ilgiydi lakin artık geride kalması gerekiyordu. Geride de bıraktık. Burcu her vakit memnun olsun. Hürmetle anacağımız bir halde bitmeliydi, o denli de oldu. Kederler oldu lakin ben kendime değişik bir yol çizdim. Bundan sonra hayatımıza girecek bireylere de saygısızlık olmasın. O yüzden artık bu defter kapanmalı.

Burcu Kıratlı’dan Sinan Akçıl ve Aleyna Kalaycıoğlu Açıklaması

Sinan Akçıl, birlikte single çıkardıktan sonra Aleyna Kalaycıoğlu ile sık sık görüntülenirken, ikili hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı. Kelam konusu haberler hatırlatılan Burcu Kıratlı, şu sözlerini kullandı:

Paris’e gitmelerini işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Annesi ile daha evvel müzik istemeye de gelmişlerdi, ‘Sinan abi’ diyordu. İstekli bir kız, bence hoş bir iş birliği yapacaklar.

Sinan Akçıl’dan Evlilik Açıkalaması

‘Masal Şatosu’nun devam sineması ‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ için evvelki akşam Kanyon Cinemaximum’da gala gerçekleştirildi. Galada çocukların elinden tutarak poz veren Sinan Akçıl, “Şu andan itibaren dört çocuk istiyorum. Karar verdim. Kafamda da biri şekilleniyor, kimden yapacağıma da düşünmeye başlıyordum” kelamlarıyla şaşırtmıştı.

Basın mensuplarının “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna 40 yaşındaki müzikçi, “Her an bir sihir olabilir. Her an birisiyle evlenip, dört çocuğum olabilir. Çok kalabalık bir aile olmak istiyorum” cevabını vermişti.

“Evlilik Bana Uzak Değil”

Başından iki evlilik geçen Sinan Akçıl, “Evliliğe sıcak bakıyorum, evlilik bana uzak değil. Çok güzel bir deneyim yaşadım ama daha güzel deneyimlere hazırım” formunda konuşmuştu.

Sinan Akçıl Yine Evlenebilir

“Özgür Aras’la Baş Başa” programına katılan Akçıl, aşkın tanımı şu sözlerle yaptı:

Aşk katiyetle hem ne istediğini çok düzgün bilmek hem de ne istediğini bilmemem benim için. Evlilik benim beynimdeki özgürlüğü öldürdü. Bu yanlış anlaşılmasın öteki bir bayanla flört etmek manasında değil. Yalnızca o baskı insanı, diken üzerinde yürüyormuşum baskısı. O beni iki ortada bir derede bıraktı. ‘Daha zamanı değil miydi?’ dediğim vakitler oldu. Evlilik bende travma yaratmadı. Yeniden her an evlenebilirim, hiç o denli bir kaygım yok.

“Togg Alacağım”

Ünlü müzisyen, “Çok para harcarım, güzel yaşamaya para harcıyorum. Yemek içmek anlamsız alışverişler. Arabamı da sattım, şu an kiralık bir araba kullanıyorum. TOGG’u bekliyorum, bir tane, hatta belki iki tane alcağım. Ben bir boğa burcuyum hayatı güzel yaşamayı seviyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu