Haber

Belediye başkanı sınıf başkanının seçim sözünü yerine getirdi

Sancaktepe’deki Perran Kutman Sarıtaş İlköğretim Okulu’nda sınıf başkanlığı seçiminde aday olan Ömer Yiğit Kızıltepe, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’yü okula getirme sözü verdi. Başkan Döğücü, sınıf başkanlığına seçilen öğrencinin talebini reddetmeyerek okulu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Sancaktepe’deki Perran Kutman Sarıtaş İlkokulu’nda sınıf başkanı adayı olan 3. sınıf öğrencisi Ömer Yiğit Kızıltepe, sınıf arkadaşlarına seçim vaadi olarak Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’yü okula getirme sözü verdi. Başkan Döğücü, sınıf başkanlığına seçilen Ömer Yiğit’in isteğini reddetmedi ve Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya ile birlikte okulu ziyaret etti. Lider Döğücü öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti ve sınıf liderliğine seçilen Ömer Yiğit’i tebrik etti.

“BİZ DE BU MUTLULUĞU GÖRDÜK”

Sınıf başkanı seçilen Ömer Yiğit’in isteği üzerine okulu ziyaret eden Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, “Bugün Ömer Yiğit’in başkan seçildiğinde verdiği sözü yerine getirdik. Ömer, ‘Başkanı getireceğim’ dedi. Şeyma Döğücü sınıfa.’ Babası bana bunu söyleyince başkanımız “Onların sözünü yerine getirmelerini kararlaştırdık. Gelip sınıflarını ziyaret ettik. Zaten bu sözü bekliyorlardı. Böylece doğruyu söyleyen doğru başkanı seçtik. Bu mutluluğu biz de gördük, çok beğendim” dedi.

“MUTLUYUM, ONU ÇOK SEVİYORUM”

Ömer Yiğit Kızıltepe, “Şeyma Başkanın sözümü tutmamda bana yardımcı olması beni mutlu etti, kendisini çok seviyorum” dedi.

“KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUN KALBİNİ YAPMAK…”

Ömer Yiğit’in babası Olgun Kızıltepe ise, “Küçük bir çocuğun kalbini kırmak, başkanlık kadar değerlidir. Ömer Yiğit sınıf başkanı seçildiğinde arkadaşlarına böyle bir söz vermişti. Ben de bu isteğimi belediye başkanımıza ilettim. , kendisine teşekkür ederim.” “Acımadı. Ömer’in bu isteğini gerçekleştirmesine yardımcı oldu, kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

haber-karacasu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu